Volkswagen показав, чим він замінить Passat

Німецький виробник Volkswagen представив автомобіль Concept ID. Aero, який наступного року стане серійною моделлю і буде доступний на основних ринках світу як заміна Passat.

Електромобіль дещо повторює концепт ID Vizzion 2018 року, оскільки серійна версія називатиметься ID.7. Як і інші моделі сімейства ID, концептуальний ID. Aero також побудований на платформі MEB, і однією з його відмінних рис є відсутність традиційних ручок дверей.

Для седана заявлений акумулятор на 77 кВт/год, який завдяки низькому коефіцієнту аеродинамічного опору 0,23 забезпечить запас ходу понад 600 км. Поки що Volkswagen не розкриває технічних характеристик моделі, і очікується, що вона буде доступна в різних варіантах приводу – з одним або двома електродвигунами.

Перший електричний седан Volkswagen пофарбований у світло-блакитний металік, що контрастує з чорним глянсовим дахом. Пігмент, що міститься в фарбі, створює золотисте світіння при певному освітленні. Спереду і ззаду видно характерний мотив «сот», а замість звичайних ручок дверей розміщені сенсорні світлові смуги. Чи залишаться вони на серійній версії, не повідомляється.

Відомо, проте, Volkswagen ID. Aero пропонуватиметься як глобальна модель, а її основними ринками збуту стануть Китай, Європа та Північна Америка. Перші два електричні седани вийдуть у другій половині 2023 року, а незабаром після цього надійдуть у продаж у США.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Related Articles

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)