Volkswagen і Ford домовилися про створення альянсу


Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Автоконцерни Volkswagen AG і Ford Motor Company створили альянс для виробництва комерційних автомобілів і середніх за розміром пікапів. Про це повідомила прес-служба Ford у вівторок, 15 січня.

За даними компаній, у 2018 році їх загальний обсяг продажів комерційних авто склав близько 1,2 млн одиниць. При цьому очікується, що в найближчі п’ять років попит на комерційні автомобілі і средньорозмірні пікапи зросте в усьому світі.

“Альянс дозволить компаніям розділити витрати на розробку, ефективно використовувати виробничі потужності, підвищити продуктивність і конкурентоспроможність своїх автомобілів, а також підвищити ефективність витрат при збереженні відмінних характеристик бренду”, – йдеться в повідомленні.

В рамках альянсу Ford розроблятиме і випускатиме пікапи середнього розміру для обох компаній. Також американський концерн планує розробити і побудувати більш великі комерційні авто, орієнтовані на клієнтів з Європи.

Volkswagen, своєю чергою, займеться розробкою і виробництвом більш компактних комерційних венів.

Налагодити виробництво альянс планує до 2022 року, і вже через рік отримати комерційну вигоду.

Створення альянсу не передбачає обмін частками між компаніями. Ним управлятиме спільний комітет з топ-менеджерів концернів.

Раніше глава Volkswagen Херберт Дисс заявив про переговори, які ведуться з керівництвом Ford. За його словами, Volkswagen міг би виробляти автомобілі на американських заводах цього концерну.

Джерело: korrespondent.net

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published.

en_GBEnglish (UK)