VW Gen.Travel: концепт-кар для майбутніх ділових поїздок

Незабаром деякі транспортні засоби стануть повністю автономними на дорогах. Новий футуристичний концепт Volkswagen демонструє, як ми можемо уявити собі подорожі в майбутньому. Повністю електричний автомобіль Innovation Experience Vehicle (IEV) є «справжнім прототипом, їздить автономно (рівень 5) і дає розуміння мобільності в наступному десятилітті». Концепт буде представлено у вересні на виставці ретроавтомобілів Chantilly Arts & Elegance під Парижем.

VW Gen.Travel — це погляд на майбутнє подорожей», — пояснює Клаус Зічіора, керівник відділу дизайну Volkswagen Group. «Ефективна форма характеризує надзвичайно вражаючий дизайн. Автомобіль стане не тільки кращим, але й захоплюючим, ніж будь-коли раніше».

Концепт-кар складе конкуренцію авіарейсами на короткі відстані. Виглядає він по-справжньому футуристично: скляна кабіна з дуже низькою поясною лінією забезпечує пасажирам найкращий огляд назовні. Для зручності посадки дизайнери створили двері типу «крило чайки».

Шатл пропонує модульну концепцію інтер’єру, яку можна індивідуально адаптувати для кожної подорожі. Майбутній VW перевозитиме до чотирьох осіб. Для ділових поїздок, наприклад, транспортний засіб можна комплектувати чотирма кріслами плюс столик. Якщо хочеться відпочити, то два сидіння можна перетворити на розкладні ліжка. Багато елементів в інтер’єрі виконані з екологічно чистих матеріалів.

Система освітлення також впливає на вивільнення гормону сну мелатоніну і таким чином допомагає пасажирам заснути та прокинутися. Для безпеки пасажирів – сидячих чи лежачих – виробник автомобіля обіцяє «інноваційну систему утримання пасажирів». Крім того, система шасі eABC (Electric Active Body Control) гарантує аобсолютний комфорт: вона прогнозовано обчислює такі рухи, як прискорення, гальмування або повороти, і використовує ці дані для оптимізації стилю водіння.

Транспортний засіб не передбачений для продажу приватним клієнтам, бізнес-модель передбачає оренду за потреби, наприклад, для ділових поїздок. Такая бізнес модель пропонує мобільність як послугу. Досі неясно, коли такий автомобіль рівня 5 буде готовий до серійного виробництва. Але напрямок правильний – у 2025 році VW хоче випустити автомобілі рівня 4 на основі абсолютно нового VW ID. Buzz у співпраці з провайдером Moia в Гамбурзі.

 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Stellantis Україна анонсує план запуску нових моделей Брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL та DS Automobiles в 2023 році

Закінчився перший місяць 2023 року, всі підсумки операційної діяльності підбиті і настала черга поговорити про плани у новому році. А саме, Stellantis Україна ділиться планом…

Citroën Oli – унікальний концепт-кар майбутнього

Сьогодні Citroën представляє унікальний концепт-кар  – повністю електричний пікап Citroën Oli. Ця новинка символічно представляє нову інтерпретацію логотипу Citroën із двома шевронами, який буде використовуватися…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)