Wiha пропонує набори інструментів для ремонту електромобілів

На думку компанії, окрім технічної кваліфікації, дуже важливим є вибір відповідних інструментів для роботи з електромобілями. Часто автомайстерням доводиться купувати для цього абсолютно нове обладнання. Виробник професійних інструментів для автосервісу розробив спеціально розроблений ящик для інструментів і візок для майстерні.

Сертифікована безпека

Безпека у використанні є високим пріоритетом для всіх робіт в автомайстерні. Однак зв’язок з електричними компонентами ставить роботи з технічного обслуговування електромобілів на особливу позицію в цьому відношенні, оскільки інструменти повинні забезпечувати надійний захист.

Спеціаліст з інструментів, який має понад 40-річний досвід у розробці та виробництві інструментів, що відповідають вимогам VDE, розробив для цього асортиментні рішення, повністю адаптовані до потреб автомобільних майстерень. Кожен набір містить сертифіковані інструменти, які пройшли індивідуальні випробування при 10 000 вольт змінного струму і допущені до роботи при 1 000 вольт змінного струму.

Візок для майстерні eMobility зі 113 предметів

П’ять шухляд візка для майстерні повністю висуваються і оснащені двоколірними пінопластовими вставками, що захищають матеріал і забезпечують акуратне зберігання інструментів. Додаткове місце для зберігання включає в себе 4-сторонню розетку і розширює функціональність візка для майстерні, включаючи електричне обладнання. Стійкі роликові опори забезпечують достатню мобільність і розраховані на навантаження до 150 кілограмів. Ролики оснащені гальмами, що забезпечують високий ступінь стійкості і водночас дозволяють використовувати візок як верстак або полицю.

Крім розеток, плоскогубців або викруток, візок містить, серед іншого, електричну викрутку speedE, ізольовані динамометричні інструменти, тестер напруги, захисні рукавички і попереджувальний знак, а також багатофункціональний ліхтар з функцією світлодіодного, лазерного і ультрафіолетового світла.

Валіза з інструментами XL eMobility з корисними деталями

За словами компанії, з валізою інструментів XL користувачі не тільки завжди мають під рукою інструменти, необхідні для технічного обслуговування та ремонту, але й можуть використовувати його для мобільного встановлення пунктів зарядки. Тут також, як і у візку для інструментів, двоколірні вставки для інструментів забезпечують чітке сортування для легкого виймання.

Вбудовані петлі дозволяють захистити візок від крадіжки за допомогою навісних замків. Нижній лоток кейса забезпечує додатковий простір для зберігання. Ергономічна ручка полегшує перенесення кейсу, а газовідвідні клапани запобігають випадковому закриттю кришки. За словами виробника, вміст відповідає вмісту візка для майстерні.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

12 найкращих платформ для віртуальних конференцій у 2022 році

Ви шукаєте ідеальну платформу для проведення віртуальних конференцій? Не існує єдиного вибору, оскільки він залежить від конкретного типу конференції. Ця стаття допоможе вам знайти правильну…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)