Zeekr 001 – електрокросовер із запасом ходу понад 1000 км

Вартість такої машини сягатиме близько 70 000 доларів. Електрокросовер із 536-сильною установкою зможе розганятися до 100 км/год приблизно за чотири секунди. 

Розроблено електромобіль Zeekr 001 із рекордним запасом ходу понад 1000 км. Про це повідомляє Autoevolution.

За документами запас ходу кросовера становить 1032 км. Це стало можливим завдяки величезній батареї ємністю 140 кВт∙год розробки CATL.

До масового виробництва електрокросовер надійде з другої половини 2023 року. У світі буде 1000 таких авто за ціною 70 000 доларів.

Спочатку кросовер з’явиться у Китаї, а потім вийде на європейський ринок.

Попередником унікального електромобіля є Zeekr 01, тобто перша модель нового електричного бренду концерну Geely. Розроблено її у Швеції фахівцями Volvo.

Довжина машини п’ять метрів, колісна база – три. В авто обтічний дизайн з похилим дахом. У салоні є спортивні шкіряні сидіння з електроприводом та вентиляцією.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)