ZF і Freudenberg співпрацюють у розробці паливних елементів для комерційних автомобілів

ZF спільно з постачальником систем паливних елементів і батарей Freudenberg ухвалили e-Power Systems – екологічно чисті технології електричного приводу. Так звані «силові блоки», що складаються з паливних елементів і системи приводу, пропонують комплексне рішення для електрифікації сектору комерційних автомобілів.

Freudenberg пропонує в рамках партнерства масштабовані комплекти електроживлення з широким діапазоном вихідної потужності. ZF пропонує повну електричну силову установку з постійною потужністю до 360 кВт. Технічною основою є CeTrax 2 – нещодавно представлений електричний центральний привод для важких комерційних автомобілів.

Мета транспортної галузі зрозуміла – декарбонізація сектору. Існує багато способів, якими може виглядати шлях до  екологічних рішень для приводу майбутнього. «Технологія паливних елементів відіграватиме в цьому ключову роль», — каже Вільгельм Рем, член правління ZF з питань рішень для комерційних автомобілів, промислових технологій і управління матеріалами. Таким чином, ZF зараз домовився про партнерство з постачальником систем паливних елементів і батарей Freudenberg e-Power Systems. Співпраця поєднує відповідні ключові компетенції обох компаній з метою розробки високоінтегрованих комплексних рішень для електроприводів на основі паливних елементів — так званих «силових блоків» — для важких комерційних транспортних засобів.

Freudenberg надає модульні комплекти паливних елементів і акумуляторів із спеціальними послугами. ZF робить свій внесок у інноваційні рішення для електронної мобільності: повний електричний силовий агрегат, включаючи інвертори, перетворювачі, компресори та програмне забезпечення для систем управління енергією. Технологічна група використовує свій досвід, щоб ефективно інтегрувати системи в автомобіль. Це повинно знизити витрати на розробку, виробництво та поточні експлуатаційні витрати для виробників і користувачів транспортних засобів.

«Ми інвестуємо значні кошти в мобільність майбутнього. У технології акумуляторів, водню та паливних елементів, а також у розробку високотехнологічних компонентів для електромобілів. Довгострокова співпраця з ZF підкреслює стратегічну важливість і потенціал зростання, які ми у Freudenberg бачимо в цій сфері, пояснює доктор. Мохсен Сохі, генеральний директор Freudenberg Group.

«Freudenberg і ZF є давніми, досвідченими гравцями в галузі та мають додаткові технологічні ноу-хау», — додає доктор. Макс Клей, генеральний директор Freudenberg e-Power Systems. «У нашій співпраці ми об’єднуємо цей досвід для розробки екологічно чистих рішень для електроприводів і, таким чином, надаємо цілеспрямовану підтримку галузі в досягненні її цілей».

 

Наразі спільний проект знаходиться на пілотній фазі, в рамках якої розробляються прототипи різних вантажівок і автобусів. Перший тестовий автомобіль очікується в 2023 році. Частиною цього також є раніше оголошена співпраця «HyFleet» між ZF, Freudenberg і Flixbus.

Паливні елементи особливо цікаві як джерело енергії для комерційного транспортного сектора завдяки більшому запасу ходу та швидкій заправці. ZF чудово розуміє цю тенденцію. До 2030 року, за оцінками групи, глобальна частка цього типу приводу у важких комерційних автомобілях зросте до 20 відсотків. Таким чином, у майбутньому ZF продовжуватиме підходити до технології паливних елементів гнучким і відкритим способом, щоб ефективно підтримувати перехід сектора до сталої мобільності.

Ця стратегія також є основою для партнерства між ZF і Freudenberg і пропонує виробникам автомобілів значні переваги. Завдяки співпраці ZF додає готове готове рішення на основі паливних елементів до свого всеосяжного портфоліо e-mobility. Таким чином, усі важливі апаратні та програмні технології, необхідні виробникам автомобілів для електрифікації платформ моделей, доступні з одного джерела. Результат: нові електричні приводи заощаджують клієнтам витрати на розробку та виробництво й значно спрощують роботу з інтеграції та омологації.

«Разом із Freudenberg ми можемо запропонувати універсальне рішення, яке дозволяє виробникам швидко виводити на ринок рішення для електронної мобільності та підтримувати перехід галузі до більш стійкого майбутнього», — резюмує Рем.

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Stellantis планує до 2030 року поетапно збільшити річний виторг до ~20 млрд євро за рахунок розвитку програмного забезпечення для автомобілів

Прогнозується збільшення річного виторгу до рівня близько 4 млрд євро до 2026 року та близько 20 млрд євро до 2030 року за рахунок пропозицій та…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)