ZipCharge представив GoHub — модульний підхід до зарядки електромобілів (відео)

Розробник портативних зарядних пристроїв для електромобілів ZipCharge оголосив про останнє доповнення до інфраструктури електромобілів за допомогою GoHub. Цю модульну портативну громадську зарядну станцію можна встановити в будь-якому місці на площі розміром з місце для паркування — незалежно від того, чи це буде одностороннє компонування на 5 зарядних пристроїв або двостороння версія на 10 пристроїв. У GoHub розміщені блоки живлення ZipCharge Go EV, які забезпечують портативну енергію як для власників, так і передплатників.

ZipCharge — це глобальна мережа зарядки портативних електромобілів, що базується у Великій Британії, завдання якої — демократизувати процес зарядки для всіх власників електромобілів, особливо для тих, хто не має виділеного позавуличного або домашнього паркування для поповнення заряду своїх транспортних засобів.

На сайті компанії пояснюється: “Портативна зарядна платформа ZipCharge поєднує в собі апаратне забезпечення, програмне забезпечення, машинне навчання та інноваційні моделі, щоб зробити зарядку електромобілів більш доступною, зручною та недорогою за рахунок використання зарядного пристрою як локального накопичувача енергії, щоб забезпечити гнучкість та відмовостійкість мережі за допомогою інтелектуальної системи енергоменеджменту ZipCharge“.

Портативна мережа зарядки електромобілів ZipCharge включає Go, мобільний блок живлення, який був представлений на COP26 в листопаді 2021 року. ZipCharge Go зараз продається, але у своєму останньому рішенні компанія сподівається представити енергію як Сервіс (EaaS) шляхом оренди зарядних пристроїв Go на нових модульних концентраторах GoHub.

ZipCharge сподівається зробити портативну зарядку для електромобілів доступною для всіх.

Компанія оголосила про новий GoHub у недавньому прес-релізі, в якому поділилася деякими подробицями про його модульність і потенціал для більш дешевої та зручної зарядки портативних електромобілів. GoHub — це нова форма інфраструктури електромобілів, яку можна впровадити в будь-яких умовах, чи то сільській чи міській місцевості.

Крім того, кожен GoHub можна налаштувати відповідно до потреб конкретного розташування та навколишнього співтовариства. Як ви можете бачити на зображенні вище, відновлювані джерела енергії, такі як сонячна та вітрова енергія, можуть бути встановлені на даху, щоб забезпечити живлення понад 100 кВт/год акумуляторів вторинного використання, які зберігають енергію.

Ці батареї можуть заряджати портативні блоки живлення Go, а також повертати енергію в електричну мережу в години пік. Співзасновник ZipCharge Джонатан Керрієр розповів про потенціал GoHub у міру зростання потреби в інфраструктурі для заряджання електромобілів: “Ми маємо намір створити першого у світі вертикально інтегрованого «оператора енергетичних точок» (EPO), який обслуговуватиме сотні мільйонів людей у ​​всьому світі, щоб кожен міг отримати доступ до зручної та недорогої енергії. ZipCharge Go і GoHub дозволяють зберігати чисту енергію, яку можна розподіляти для безлічі цілей, від зарядки електромобіля до живлення обладнання”.

Завдяки своїй модульності GoHubs незабаром зможе забезпечити портативну та стійку зарядку електромобілів на вулицях, у гаражах, офісах та приватних місцях. З кожним новим встановленням GoHub у власників електромобілів буде вибір: придбати ZipCharge Go безпосередньо для особистого використання або передплатити модель EaaS компанії і платити щомісячну плату за оренду зарядних пристроїв Go в найближчому GoHub, коли це необхідно.

Зарядні пристрої ZipCharge Go будуть доступні для оренди 24 години на добу та можуть бути зарезервовані заздалегідь у додатку компанії.

Це ще не все, на що здатна ця розробка. Carrier ще раз розповів про потенціал компанії та зробив кілька сміливих прогнозів щодо майбутньої інфраструктури зарядки електромобілів.

Ми прогнозуємо, що до 2030 року продажі наших портативних акумуляторів перевершать стаціонарні домашні зарядні пристрої, так само, як мобільні телефони обігнали стаціонарні телефони. Це пов’язано з тим, що Go можна використовувати не тільки для заряджання електромобілів, але і для портативного накопичувача енергії для особистого керування енергією. Ми маємо сміливу мету: до 2030 року розгорнути 100 000 GoHub по всьому світу для підтримки зарядки електромобілів, стійкості локальних мереж та енергетичної демократії.

Перші концентратори планується встановити у Великій Британії в 2023 році.

Джерело: ua-electro.com

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)