Безповітряні шини обіцяють вже у 2024 році

Компанія Michelin представила концептуальну шину Uptis, розроблену спільно з GM. Завдяки безповітряній концепції шина поєднує захист від проколів і комфорт.

Світова прем’єра концептуальної шини під назвою Uptis відбулася на Всесвітньому саміті з екологічної мобільності Movin’On у Монреалі. Uptis розшифровується як «Unique Puncture-proof Tire System» – «Унікальна стійка до проколів система шин».

Кажуть, що ця безповітряна концептуальна шина майже серійна, забезпечує захист від проколів і чудові ходові характеристики та високу енергоефективністю. Прототип вже проходить тестування на електрокарі Chevrolet Bolt. Перші випробування на дорогах загального користування в Мічигані мають відбутися до кінця цього року. Вихід на ринок Michelin Uptis на перших моделях автомобілів запланований на 2024 рік.

Абсолютно не потребує обслуговування

Надзвичайно легка комбінація колеса та шини складається з міцно з’єднаного блоку, виготовленого з алюмінію, композитних матеріалів і гумового протектора. У Michelin Uptis легкий алюмінієвий обід з’єднаний із профільованим протектором за допомогою гнучких високоміцних пластикових спиць. Міцні спиці, виготовлені з поліефірної смоли та скловолокна, забезпечують відмінну несучу здатність і гасять вібрацію під час руху. Профіль призначений для забезпечення звичайних ходових характеристик аналогічних шинам преміум-класу Michelin для легкових автомобілів.

Оскільки шині Uptis взагалі не потрібен тиск повітря, вона більш стійка до проколів, ніж звичайна шина. Вона монтується як звичайна велосипедна шина, не потребує перевірки тиску повітря, а тому практично не потребує обслуговування.

Похожие статьи

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Citroën Oli – унікальний концепт-кар майбутнього

Сьогодні Citroën представляє унікальний концепт-кар  – повністю електричний пікап Citroën Oli. Ця новинка символічно представляє нову інтерпретацію логотипу Citroën із двома шевронами, який буде використовуватися…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский