Історичне рукостискання: VW і Ford підтверджують партнерство

Олівер Блюм і Джим Фарлі, керівники VW і Ford, на зустрічі заявили про партнерство своїх компаній у сфері комерційних автомобілів та електрифікації.

Volkswagen і Ford хочуть продовжити співпрацю. Про це домовилися керівники компаній Олівер Блюм і Джим Фарлі під час особистої зустрічі, про що VW повідомив у Twitter. Перші проекти вже реалізуються: Ford Tourneo Connect, наприклад, базується на VW Caddy, а новий VW Amarok має спільну платформу з Ford Ranger. Наступник нинішнього VW Transporter T6.1 не лише базуватиметься на Ford E-Transit, але й сходитиме з тієї ж виробничої лінії на заводі Ford у Туреччині.

Натомість новий Ford Explorer, середньорозмірний п’ятимісний кросовер, базуватиметься на MEB VW, конкуруватиме з ID.4 і буде вироблятися на заводі Ford у Кельні.

Подальші спільні інновації

За словами представників VW, метою співпраці є покращення клієнтського досвіду та економічна ефективність. Олівер Блюм висловив упевненість: “Приємно бачити, що партнерство з Ford розвивається, а взаємовигідний підхід нашого альянсу все більше окупається”.

Джим Фарлі також написав у Twitter: “Наша співпраця з #VWGroup прискорить успіх нашого плану Ford+ та надасть нам значні переваги в обслуговуванні наших європейських клієнтів. Я був радий зустрітися з Олівером і обговорити наші плани щодо подальших спільних інновацій”.

Похожие статьи

Bosch перетворює смартфони на особистих янголів-охоронців

Функція автоматичного виклику екстрених служб у разі надзвичайної ситуації в дорозі. Help Connect поєднує автоматичне визначення надзвичайної ситуації з функцією виклику екстрених служб; Help Connect…

У Японії через припинення підтримки Internet Explorer очікується хаос у корпоративних клієнтів протягом «кількох місяців»

Попри те, що Microsoft вже давно попередила про припинення підтримки браузера Internet Explorer, для багатьох користувачів це виявилося «раптовою» подією. Компанії та державні органи в…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский