Ford E-Tourneo Courier: електричний друг сім’ї

Після фургона, Ford тепер представляє легкову версію своєї останньої електричної моделі. Щоправда, E-Tourneo Courier румунського виробництва з’явиться на ринку не раніше другої половини 2024 року.

Візуально сімейний автомобіль відрізняється від утилітарних варіантів сильнішим акцентом на елементах стилю, близьких до позашляховиків. Серед іншого, на замовлення доступні двоколірне забарвлення, розширювачі колісних арок і рейлінги на даху.

Технічно п’ятимісний універсал з високим дахом довжиною 4,40 м базується на своїй сестринській моделі E-Transit Courier і, ймовірно, буде оснащений її електродвигуном потужністю 100 кВт / 136 к.с., що забезпечить йому запас ходу від 300 до 400 кілометрів.

Ця ж технологія буде використана і в електричній версії Puma, яка також очікується в 2024 році; цього разу невеликий позашляховик послужить основою для Courier після того, як Fiesta, яка використовувалася в якості основи в попереднику, вийде з модельного ряду цього літа.

Звичайні двигуни вже доступні за рік до електроприводу: анонсовані 1,0-літровий бензиновий двигун потужністю 92 кВт / 125 к.с. і 1,5-літровий дизель з трьома і чотирма циліндрами відповідно.

Похожие статьи

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский