Ford F-150 Lightning витратив на 2-денне живлення будинку 35% свого заряду

Власник Ford F-150 Lightning з Південного Онтаріо, Канада, вже випробував функцію двоспрямованої зарядки та оцінив її високу користь. Протягом 44 годин електропікап підживлював його будинок, який залишився без світла через стихію, причому для цього машині знадобилося менше половини свого заряду.

Випадок стався наприкінці грудня, якраз під час Різдва, коли на частину Канади обрушилася потужна зимова буря. Місцевий оператор розподілу електрики повідомив мешканців, щоб вони були готові до можливих відключень світла. Тоді власник Ford F-150 Lightning і вирішив використати свій пікап як резервне живлення.

Для економії він, втім, не став підключати електропікап до будинку, а окремо підключив побутові прилади через два подовжувачі. Протягом майже двох днів F-150 Lightning забезпечував електрикою холодильники, морозилки, роутер Wi-Fi, телевізор, а також давав освітлення.

Після того, як електрику повернули, у пікапа все ще залишалося 65% заряду батареї.

Незабаром у соцмережі Reddit власник опублікував фото свого електромобіля, написавши: «Цей малюк врятував нас».

До речі, максимальна комплектація Ford F-150 Lightning оснащена 11 розетками, включаючи 240-вольтову. Їхня загальна потужність становить 9,6 кВт. У самому ж Ford заявляють, що з топовою 131-киловатт-годинною батареєю електропікап здатний забезпечувати електрикою домогосподарство від 3 до 11 днів.

Источник: nextcar.ua

Похожие статьи

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский