Magna планує новий автомобільний завод в Америці

Контрактний виробник Magna оголосив про плани будівництва нового заводу в США. Завод буде CO2-нейтральним, електроенергію вироблятимуть на місці за допомогою вітрової та сонячної енергії.

Міжнародна компанія Magna є не тільки розробником і постачальником для автомобільної промисловості, а й контрактним виробником. У Граці, Австрія, наприклад, компанія виробляє Jaguar I-Pace, а також BMW 5 і BMW Z4. Крім того, Toyota GR Supra, яка має спільну з BMW Z4 технічну базу, виробляється на заводі Magna у Штирії. В планах також випуск Fisker Ocean –  електричний позашляховик також був доведений Magna до серійного виробництва.

Завод з нейтральним викидом вуглецю в США

У майбутньому Magna також може виробляти автомобілі для одного або кількох партнерів у США. Як повідомляє Automobilwoche, посилаючись на розмову з Куртом Бахмаєром, віце-президентом Magna Steyr – австрійського підрозділу міжнародного постачальника зі штаб-квартирою в Канаді – наразі виконуються пошуки місця в США. Там компанія могла б надати виробничі потужності існуючим автомобільним компаніям або одному з численних стартапів.

Де саме може бути побудований завод, поки невідомо. Однак нове місце має бути не лише в регіоні з достатньою кількістю кваліфікованих працівників, а й у місці, де Magna може сама виробляти необхідну електроенергію. Таким чином, завод з нейтральним викидом CO2 має бути розташований у регіоні, де багато енергії можна виробляти за допомогою енергії вітру та сонця.

 

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский