Mercedes-Benz працює разом з Google над навігаційною системою

Автовиробник Mercedes-Benz домовився про співпрацю з інтернет-гігантом Google для подальшого розвитку своєї навігаційної системи. Завдяки стратегічному партнерству дані та функції з Google Maps у майбутньому будуть інтегровані у власну навігаційну систему компанії, про що було оголошено в середу в Саннівейлі (Каліфорнія). Функції будуть вбудовані у власну операційну систему компанії – MB.OS. Заплановане програмне забезпечення для автомобілів буде представлено в середині десятиліття разом з новою автомобільною платформою MMA. MB.OS буде розроблятися самою компанією, щоб зберегти повний контроль над відносинами з клієнтами, а також забезпечити захист даних, йдеться в повідомленні.

Насправді дані навігації використовуються для багатьох зон автомобіля: інформаційно-розважальна система, функції комфорту, водіння та заряджання, а також автоматизоване водіння. Підключення здійснюється через хмару. Операційна система відокремлює апаратне забезпечення від програмного, що дозволяє пришвидшити інноваційні цикли та підвищити гнучкість і швидкість оновлень.

За словами генерального директора Оли Келленіус, компанія вирішила бути архітектором власної операційної системи. За її словами, внутрішня експертиза та вибір партнерів забезпечують найкращий клієнтський досвід. Наприклад, в майбутньому в автомобілях буде доступний додаток відеоплатформи YouTube. Також будуть інтегровані додатки від сервісів відеоконференцій Webex та Zoom, а також від постачальника ігор Antstream.

Крім того, важливий китайський ринок буде обслуговуватися контентом від інтернет-гіганта Tencent. Mercedes вже деякий час співпрацює з американською компанією Nvidia у сфері автоматизованого водіння. Очікується, що до кінця десятиліття продажі програмного забезпечення зростуть до однозначного показника в мільярд євро. Минулого року продажі програмного забезпечення вже перевищили мільярд євро. Очікується, що у 2025 році цифрові послуги принесуть один мільярд євро прибутку до сплати відсотків і податків. За інформацією Deutsche Presse-Agentur, Mercedes інвестує в розвиток від одного до двох мільярдів євро на рік. До середини десятиліття витрати на програмне забезпечення становитимуть 25 відсотків бюджету на дослідження і розробки.

Похожие статьи

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский