Porsche бачить своє майбутнє переважно електричним

У Porsche обіцяють, що наступний Macan буде електричними. Тільки одна модель повинна зберегти свій двигун внутрішнього згоряння, доки це дозволяє законодавство.

Porsche вже готує наступний електромобіль до серійного виробництва. Зараз інженери з повним ентузіазмом працюють над першим продуктом, створеним на платформі PPE, яка використовується в усій групі – майбутнім Porsche Macan.

Електричний позашляховик дебютує наприкінці 2023 року

Команда Porsche зробила невеликий спойлер. В позашляховику середнього класу, який дебютує наприкінці 2023 року, будуть постійно працювати синхронні двигуни, які забезпечать до 450 кВт / 612 к.с. і понад 1000 крутного моменту в топ-версії. Для зберігання електроенергії використовується батарея ємністю 100 кВт/год, яка складається з дванадцяти модулів.

 

Подібно до поточної архітектури J1, на якій також базується Porsche Taycan, платформа PPE (Premium Platform Electric) також матиме систему живлення 800 вольт. Таким чином можна досягти 270 кіловат зарядної потужності, що дасть змогу зарядити батарею від 5 до 80 відсотків протягом 25 хвилин.

Macan також повинен бути справжнім Porsche з точки зору його максимальної швидкості. Він має легко перевищують межу 200 км/год. Такі функції, як активна підвіска та рульове керування всіма колесами з кутом повороту заднього колеса до п’яти градусів, забезпечать відмінну керованість. 52% потужності буде передаватися на задні колеса.

Клієнти Macan, які ще не готові до цього і натомість продовжують покладатися на двигуни внутрішнього згоряння, можуть ще деякий час купувати старий Macan, який буде пропонуватися паралельно. Тим не менш, компанія впевнена, що до 2030 року 80% поставок становитимуть електричні автомобілі. Лише класичний Porsche 911 продовжить оснащуватися швабськими двигунами внутрішнього згоряння до тих пір, поки це буде дозволено законом.

Похожие статьи

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский