Stellantis на CES 2023: усе для кращої мобільності

Своє бачення нової ери свободи мобільності автомобільна компанія готує продемонструвати на виставці CES 2023 (5-8 січня) в американському штаті Невада, у Лас-Вегасі. Зобов’язання досягти нульового рівня викидів CO2 до 2038 року підкреслюється численними інноваціями компанії.

“На виставці CES ми демонструємо найкращі з наших технологій”, – сказав генеральний директор Stellantis Карлос Таварес напередодні виставки. За його словами, вона спрямована на задоволення споживачів та боротьбу зі зміною клімату, яка є найбільшою глобальною проблемою сьогодення. “Ви побачите, як ми виводимо на ринок електрифіковані силові агрегати з нульовим рівнем викидів, як наше програмне забезпечення робить мобільність простішою і безпечнішою, і як сталий розвиток закладений у всі наші рішення”.

Серед головних подій – світові прем’єри концептуального автомобіля Peugeot Inception, який представила шеф бренду Лінда Джексон, та повністю електричного RAM 1500 Revolution BEV Concept на платформі STLA. Кажуть, що концепт Peugeot дає уявлення про майбутню дизайнерську лінію бренду, а також про i-Cockpit наступного покоління.

Jeep, Chrysler і Dodge: електрифіковане майбутнє

Jeep, культовий позашляховик, зосереджується на своїх глобальних ініціативах з електрифікації. Те ж саме можна сказати і про бренд Chrysler, який презентує своє електричне майбутнє. За словами Stellantis, перша модель Chrysler на батарейках буде випущена в 2025 році, а повний портфель електромобілів анонсований на 2028 рік.

Dodge хоче продемонструвати за допомогою концепту Charger Daytona SRT BEV Concept, що привод без викидів може працювати і в сегменті масл-карів.

Fiat також представить на виставці “Fiat Metaverse Store”. Перший у світі інтерактивний автосалон з технологією Metaverse з’явиться в Європі наступного року. Free2move пропонує інформацію про свою мультимодальну 360-градусну програмну платформу, яка може інтегрувати всі поточні та майбутні послуги мобільності.

Похожие статьи

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский