Stellantis інвестує $155 млн у три заводи в США

Stellantis інвестує $155 млн у три заводи в Кокомо, штат Індіана, для виробництва нових електричних приводних модулів (EDM). Вони допоможуть у майбутньому живити електромобілі, що вироблятимуться в Північній Америці. Яка мета? До 2030 року кожен другий автомобіль Stellantis, проданий у США, має бути електричним.

Таким чином, протягом наступних семи років заплановано понад 25 запусків електромобілів. Електродвигун, виготовлений у Кокомо, буде інтегрований у транспортні засоби, розроблені на платформах STLA Large і STLA Frame. Він складається з трьох основних компонентів – електродвигуна, силової електроніки та трансмісії. Всі вони об’єднані в одному модулі. “Оптимізована ефективність нового EDM допоможе кожній платформі досягти запасу ходу до 800 кілометрів”, – стверджує компанія.

“Поєднуючи переваги EDM з нашими новими BEV-орієнтованими платформами та інноваційними технологіями акумуляторів, ми запропонуємо нашим клієнтам різноманітні електромобілі з безпрецедентними характеристиками та запасом ходу за доступними цінами. А завдяки нашим власним виробничим можливостям і досвіду ми будемо робити це з більшою гнучкістю та ефективністю”, – сказав генеральний директор Stellanti Карлос Таварес.

Інвестиції будуть здійснені на заводах Indiana Transmission, Kokomo Transmission та Kokomo Casting. Кришка коробки передач буде відлита на заводі Kokomo Casting і оброблена на заводі Kokomo Transmission. Механічна обробка коробки передач та остаточне складання відбуватиметься на заводі Indiana Transmission. Очікується, що виробництво розпочнеться в третьому кварталі 2024 року після модернізації.

З 2020 року Stellantis інвестувала в Індіану майже 3,3 мільярда доларів. Сюди входять нещодавні оголошення про виділення 643 мільйонів доларів на виробництво нового двигуна для звичайних і плагін-гібридних автомобілів, восьмиступінчастої трансмісії наступного покоління та спільного підприємства з Samsung SDI.

Наразі Stellantis має п’ять заводів з виробництва силових агрегатів в Індіані – три заводи з виробництва трансмісій, один завод з виробництва двигунів та ливарний цех. Асортимент трансмісій включає шести-, восьми- і дев’ятиступінчасті трансмісії, а також трансмісію SiEVT для гібридного електричного мінівена Chrysler Pacifica, яка виробляється на складальному заводі у Віндзорі в Онтаріо, Канада. Ливарний цех виробляє алюмінієві деталі для автомобільних компонентів, корпуси трансмісії та трансмісії, а також виливки для блоків двигунів. Завод з виробництва двигунів виробляє GMET4 – 2,0-літровий рядний чотирициліндровий двигун з турбонаддувом.

Похожие статьи

Stellantis планує до 2030 року поетапно збільшити річний виторг до ~20 млрд євро за рахунок розвитку програмного забезпечення для автомобілів

Прогнозується збільшення річного виторгу до рівня близько 4 млрд євро до 2026 року та близько 20 млрд євро до 2030 року за рахунок пропозицій та…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Комментарии и отзывы

ru_RUРусский